En iyi Wallpaper Engine duvar kağıtları

Wallpaper Engine bu güne kadar kullandığım en güzel programlardan biridir.

Kişiliğinizi yansıtan, ilham veren yada rahatlatan binlerce içeriğin içerisinden en hoşuma gidenleri ve kullandıklarımı sizler için derledim.


Steam'de Wallpaper Engine'i keşfettiğimde kullanıcıların yaptığı duvar kağıtları arasında kaybolduğumu gördüm. Binlerce seçeneğin arasında kendim için sevdiğim birkaç tanesini de sizler için derledim. Bilgisayarınıza önem veriyorsanız ve RGB ışıklandırmalar ile kendinize güzel atmosferler hazırlamayı seviyorsanız bu liste çok hoşunuza gidecek...


Wallpaper Engine nasıl kullanılır?


Steam'den Wallpaper Engine'i 14.99 TL karşılığında satın alabilir ve yazılıma sahip olduğunuzda dilediğiniz kadar duvar kağıdı indirebilirsiniz. Çok çeşitli çözünürlükleri ve çoklu monitör kurulumlarını destekler. Bazı duvar kağıtları, arka planda çalan ses parçalarının yanı sıra Corsair iCUE ve Razer Chroma desteği de sunar.

Wallpaper Engine'i indirdikten sonra, Workshop sekmesine tıklayın ve monitörünüzün çözünürlüğünü seçmek için Sonuçları filtrele'ye tıklayın . Oyun, spor, televizyon ve daha fazlasını kapsayan bir kategori listesi var. Denemek istediğiniz bir tane bulduğunuzda, duvar kağıdını seçin ve ardından ekranın sağ tarafındaki Abone Ol'u tıklayın . Sahnenin masaüstünüzde görünmesi birkaç saniye sürecektir. Ayrıca renk düzenini, oynatma oranını ayarlayabilir, ekli herhangi bir sesi kapatabilir ve sağ paneldeki duvar kağıdını çevirebilirsiniz.

Masaüstünüzün net görünmesini sağlamak için Wallpaper Engine'in bilgisayarı başlattığınızda çalışması gerektiğini unutmayın, bu nedenle Görev Yöneticisi'ni açın ve etkin olduğunu onaylamak için Başlangıç sekmesine tıklayın. Endişelenmeyin, bu sisteminize yük getirmez ve oyun oynarken performansınızı da etkilemez.


Wallpaper Engine ile duvar kağıtlarına göz atmanın eğlenceli olmasının nedenlerinden biri, çoğunun animasyonlu ve müzik içeriyor olmasıdır. Wallpaper Engine'nin çok kapsamlı bir duvar kağıdı kütüphanesi var. Bununla birlikte Steam Workshop desteği sayesinde büyümeye devam ediyor. Doğal olarak, oyunla ilgili çok sayıda eğlenceli duvar kağıdı seçtim, son zamanlarda karşılaştığım en iyi Wallpaper Engine duvar kağıtları:


Illidan Stormrage - world of warcraft


Oluşturan: Ry

Hayranı olduğum bir Karakterin hayranlık verici bir duvar kağıdı. Sizlerde eğer Illidan Stormrage hayranıysanız bunun gibi binlerce seçeneğe bir göz atmalısınız..World of Warcraft N'Zoth Parallax


Oluşturan: Wrynch

World Of Warcraft sevenler için muhteşem bir görsel... Kim görev çubuğunun üzerinde devasa bir Eski Tanrı'nın yükselmesini istemez ki? N'Zoth, hayranı olmayabilirsiniz, ancak havalı görünüyor.


Overwatch, Mcree


Oluşturan: Ikamuzu

Overwatch seven veya Western tutkulu biriyseniz sizler için çok hoş bir duvar kağıdı olabilir.


Doom
Oluşturucu: Honnoror

2016'da yayınlanan Doom için iki alternatif kapaktan biridir ve onu hareket halinde görmek çok güzel duruyor. Parçadaki bazı ince ayrıntılar dikkatimizi çekmek için yeterli. Sırıtan İmpler'den ve havada süzülen Revenant'lardan aptal Cacodemon'a kadar bu sahne, Doom'un havasını mükemmel bir şekilde özetliyor.


Dark Souls (Tomb of the Giants)Oluşturan: Zynthet

Atmosferi karamsar bir oyun alanına dönüştürüyorsanız, Lordran's Tomb of the Giants'da kükreyen bir şenlik ateşinin yanına yerleşmek özellikle rahatlatıcı hissettiriyor. Bu alanın oyunda gezinmenin ne kadar stresli olduğu düşünüldüğünde bu oldukça ironik. Titreyen alevler çok rahatsız edici olmayacak, ancak bir kahve içmek için mutfağa gittikten sonra geri dönmek davetkar bir odak noktası görevi görecek.


Hyper beast

Creator: RogueDWHyper Beast duvar kağıdının birçok var. RogueDW'nin elinden çıkan animasyonun renkli ve tehditkar olmasını çok sevdim. Bu görüntüdeki parlak renkler ve detaylar her monitörde harika görünür ve dürüst olalım, eğer herhangi bir zevkiniz varsa, renkleri odanızdaki hemen hemen her şeyle eşleşecektir.


Half-Life: Alyx - Citadel
Oluşturan: KStrike

Benim Favorilerimden biriside KStrike'ın elinden çıkan Half-Life: Alyx - Citadel eseridir.

Özgün PC oyun duvar kağıdını arıyorsanız, Half-Life olmalı. Birçok Half-Life 2 duvar kağıdı mevcut maalesef bunlar biraz eskide kaldı. Ancak Half-Life:Alyx esinlenerek, yapılan bu duvar kağıdı benim favorilerimden biridir. Gerçekten bir pencereden bakıyormuş gibi bir hissiyat veriyor. Dikkatle bakarsanız tanıdık düşmanların dolaştığını ve etrafta uçtuğunu göreceksiniz.
0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör